Sektörde 30 yıllık deneyimimizle 2007 yılından itibaren faaliyete geçen firmamız EYKİM GIDA VE KİMYA, gıda hammadde ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan ve kısa sürede Türkiye de İthalatçı-Tedarikçi firmalar arasında sıralamada ilk 10 firma arasına giren öncü bir kurum haline gelmiştir.

Ülkemizde onaylı tedarikçi konumumuzla birlikte aktif olarak Uzakdoğu’da Çin, Hindistan, Tayland ve Avrupa’da İspanya, Polonya, Hollanda, Orta Doğu ülkeleri ve birçok ülkeden ithalat yapmakta olan firmamız yenilikçi ürünler ile portföyünü genişletmektedir. İhracatında ise Avrupa ülkeleri, Orta Doğu ve Serbest Bölgelere tedarik ve sevkiyat sağlamaktayız.

Kendimizi yenileyen, geliştiren dinamik yapımız ve birbirinden çeşitli ürün kataloğumuzla sizlere en iyi hizmeti sunarak İstanbul, Gaziantep ve Mersin depolarımızdan Türkiye’nin her yerine sevkiyatlarımız kolaylıkla sağlamaktayız.

Sağlam adımlarla ilerleyen firmamız bünyesinde yıldan yıla yeni eklenen distribütörlüklerimizden sektörün en iyi markaları olan DECOL marka gıda boyaları ve MASPEX marka kahve kreması, köpük yapıcı ürünleri, SCENTİUM marka aromaların da distribütörlüğünü yaparak yeni iş ortaklıkları ile geleceğe daha sağlam ve güçlü adımlar atmaktayız..

Misyonumuz; Sizlere yalnızca ürün tedariği sağlamak değil, değer katmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktır. Bunu; “Zamanında ve eksiksiz tedarik” stratejimiz ile ‘’En iyi hizmet kaliteyi belirler.’’ anlayışıyla firmamızı ilerletmekteyiz. Teknik destek veren deneyimli personellerimiz müşterilerimizin ürün geliştirmelerinde de yardımcı olmaktadır.