2007 yılında gıda hammadde ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Eykim Gıda, kısa sürede ithalatçı-tedarikçi firmalar arasında öncü bir kurum haline gelmiştir. Sektör olarak deneyimli personellerimiz ile tecrübemiz 23 yılı aşmaktadır.

Aktif olarak Uzakdoğu, Hindistan ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden ithalat yapmakta olan firmamız yenilikçi ürünler ile portföyünü genişletmektedir.

Misyonumuz ; Sizlere yalnızca ürün tedariği sağlamak değil , değer katmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktır. Bunu ; “Zamanında ve eksiksiz tedarik” stratejimiz ile yerine getirmekteyiz. Teknik destek veren personellerimiz müşterilerimizin ürün geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır.

Sitemizin markalar sekmesinde bulunan, markalı ürünlerin tamamı stoklarımızda bulunmakta olup, sınırsız tedarik kapasitemiz ile hem İstanbul depolarımızda hem de Gaziantep depomuzdan sevkiyatlar sağlanmaktadır.

Sağlam adımlarla ilerleyen firmamız bünyesinde bulunan DECOL marka gıda boyalarının distribütörlüğüne yeni iş ortaklıkları ile geleceğe olan güvenini artırmaktadır.

Çünkü biz biliyoruz ki;

Bizi biz yapan en önemli unsur SİZDEN BİRİYİZ ilkemizdir…